Usługi

Świadczymy wszelkie usługi związane z klasyczną i wymagającą motoryzacją, w szczególności:

Kompleksowa renowacja

Przywracamy klasyczne samochody do stanu oryginalnego osiągając bezkompromisową jakość. Demontujemy pojazd, regenerujemy części, dokonujemy obróbki strumieniowej nadwozia, wykonujemy prace blacharsko-lakiernicze, montujemy wszystkie układy pojazdu oraz tapicerkę. Łączymy przy tym tradycyjne techniki rzemiosła z nowoczesnymi metodami kierując się dbałością o każdy szczegół.

Serwis samochodów klasycznych

Dokonujemy przeglądu i napraw, przywracając świetność klasykom najbardziej wymagających zleceniodawców. Nasza grupa specjalistów dokonuje napraw układu napędowego, hamulcowego czy elektrycznego tak by klient mógł się cieszyć swoim klasykiem w czasie sezonu. Przygotowujemy auta na letnie przejazdy, ale także zabezpieczamy je na zimowe miesiące.

Tapicerowanie

Nasz warsztat posiada w ofercie usługi tapicerskie takie jak :

- obszywanie mieszków dźwigni biegów, hamulca ręcznego, podłokietników

- obszywanie kierownic

- oklejanie podsufitek i boczków

- szycie dywaników samochodowych

- szycie pokrowców samochodowych

Obróbka strumieniowa

Proces ten przebiega w specjalistycznej komorze obróbki ciśnieniowej, gdzie stosowane są odpowiednie do właściwego materiału i oczekiwanego efektu techniki. W szczególnych przypadkach stosowane są również techniki obróbki ręcznej i chemicznej. Po zakończeniu tego procesu nadwozie pozbawione jest wszelkich warstw lakierniczych. Proces ten kończy się pokryciem podkładem reaktywnym całego nadwozia i podwozia celem zabezpieczenia go w toku wykonywania dalszych napraw.

Pomiary przestrzenne bryły nadwozia

Przed rozpoczęciem właściwych prac blacharskich rozbrojone i oczyszczone nadwozie montowane jest na ramie przestrzennej, gdzie za pomocą techniki cyfrowej ustala się położenie szeregu punktów kontrolnych względem danych producenta samochodu. Czynności te umożliwiają wykrycie skrzywień czy odchyleń nadwozia nawet o dziesiętne części milimetra od danych fabrycznych co jest skutkiem wcześniejszych kolizji, bądź niewłaściwych napraw blacharskich. Proces ten pozwala na dokładne i właściwe określenie sposobu właściwych napraw blacharskich. Podczas tego etapu może być przeprowadzone skanowanie techniką 3d celem pozyskania wymiarów i kształtów uszkodzonych elementów blacharskich tak aby można było bardzo precyzyjnie przygotować elementy naprawcze tzw. reperaturki

Skanowanie i druk 3D

Dzięki skanowaniu techniką 3 d zregenerowanego auta otrzymujemy dokładną mapę cyfrową wymiarów i kształtów pojazdu w jego oryginalnym stanie. Jest to swoista polisa ubezpieczeniowa dla naszych klientów szczególnie tych, którzy aktywnie eksploatują swój pojazd. W przypadku uszkodzenia pojazdu na skutek kolizji, jesteśmy po opisie zakresu uszkodzeń i przesłanej dokumentacji zdjęciowej przygotować niezbędne elementy naprawcze nadwozia i podwozia bez obecności samochodu w naszym warsztacie. Umożliwia to szybki i bardzo dokładne przygotowanie elementów naprawczych, co ułatwia przyszłą naprawę i skraca jej czas wpływając zasadniczo na zmniejszenie jej kosztów.

Serwis samochodów premium i egzotycznych

Stolarka samochodowa

Tuning i detailing